![ΜΑΡΙΑ ΒΕΡΓΙΝΑΔΗ](/images/2023/347406376_1115865893135135_8481607350611260634_n.jpg)
Σας καλούμε στην ανοιχτή πολιτική εκδήλωση που διοργανώνει η Νομαρχιακή Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Μεσσηνίας, τη Δευτέρα 12 Ιουνίου και ώρα 8μ.μ., στην Κεντρική Πλατεία Καλαμάτας (απέναντι από το εκλογικό περίπτερο)
![](/images/2023/unnamed-10-scaled-e1684424783538-1536x1377.jpg)
Μια ξεχωριστή βραδιά διοργανώθηκε με τους φίλους της Μαρίας Βεργινάδη στον ασφυκτικά γεμάτο όροφο του «PLATEA» την Τετάρτη το βράδυ.
![](/images/2023/af83b3a6a272c70a3f6c8e566976b07f_XL.jpg)
Μια ξεχωριστή βραδιά διοργανώθηκε με τους φίλους της Μαρίας Βεργινάδη στον ασφυκτικά γεμάτο όροφο του «PLATEA» την Τετάρτη το βράδυ.
![](/images/2023/822319dc594f8094eba22aa59559385b_XL.jpg)
Της Μαρίας Ν. Βεργινάδη, Δικηγόρου - Υποψήφιας βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ – Π.Σ. Μεσσηνίας
![](/images/2023/30eda027625f5c6c3a92df6fdce38a89_XL.jpg)
Της Μαρίας Ν. Βεργινάδη, Υποψήφιας βουλευτή Μεσσηνίας του ΣΥΡΙΖΑ - Π.Σ.
![](/images/2023/00304141cbbe8a3f14ea92d83b969ea5_XL.jpg)
Την αισιοδοξία και τη βεβαιότητα ότι η κρίσιμη εκλογική μάχη της 21ης Μαΐου θα είναι νικηφόρα και θα οδηγήσει σε προοδευτική κυβέρνηση συνεργασίας για δικαιοσύνη παντού, εξέφρασαν σήμερα τοπικά στελέχη και υποψήφιοι βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ - Προοδευτική Συμμαχία, κατά την παρουσίαση του ψηφοδελτίου του κόμματος στη Μεσσηνία.
![](/images/2023/8f44ad214a4c8535fb4d9ffbf946e602_XL.jpg)
![](/images/jch-optimize/ng/images_2023_59794092__10157205647982733__4124466732255412224__n-e1566337304756.webp)
Της Μαρίας Βεργινάδη, συντονίστριας της Ν.Ε. Μεσσηνίας του ΣΥΡΙΖΑ